top of page

Tohum

Hayvan beslenmesinde, toprağın korunmasında ve verimliliğinin artırılmasında, ekim nöbetinde ve yeşil gübre olarak çok önemli bir yer tutan yem bitkileri tohum grubunda OLİVİN INT olarak siz değerli üreticilerimizin hizmetindeyiz.

Baklagil Yem Bitkileri

OLİVİN INT olarak hayvanınıza kaliteli kaba ot ve toprağınıza azot, organik madde birikimi sağlayan baklagil yem bitkileri tohumluğunda geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli üreticilerimizin yanındayız.

Buğdaygil Yem Bitkileri

Bölgenizin ihtiyacı olan çok yıllık ve yıllık, kurağa ve sıcağa dayanıklı, kullanım amacınıza göre otlatma veya biçime uygun birçok buğdaygil yem bitkisi tohumu çeşitleri ile OLİVİN INT olarak yanınızdayız.

Diğer Yem Bitkileri

İnsan beslenmesinde önemli bir yer tutan tahıllar grubunda bölgenize ve toprağınıza uygun erkenci ve geççi, verim kabiliyetleri yüksek çeşitlerin tohumlukları ile OLİVİN INT olarak yanınızdayız.

Serin İklim Tahılları

Bölgenize en uygun yüksek kalite ve verime sahip buğday, arpa, tritikale ve yulaf tohumluklarımız ile hizmetinizdeyiz.

Sıcak İklim Tahılları

OLİVİN INT olarak Bölgenize ve arazinize en uygun tane ve silajlık mısır ve kalitesi, verimi yüksek çeltik tohumları ile değerli üreticilerimizin yanındayız.

OLİVİN INT olarak endüstriye hammadde sağlayan ayrıca insan beslenmesin de stratejik öneme sahip olan bu grupta en verimli ve bölgenize uygun çeşitler ile değerli üreticilerimizin yanındayız.  

Yağlı tohumlu bitkiler ve diğer endüstri bitkilerinde engin tecrübemizi sizler ile paylaşmaya hazırız.

Yağlı Tohumlar

Diğer Endüstri Bitkileri

Dünyada ekonomik öneme sahip olan yemeklik tane baklagiller, İnsan beslenmesinde ve ekim nöbetinde önemli bir yere sahiptir. Gün geçtikçe değeri daha çok anlaşılan bu bitki grubun da OLİVİN INT olarak sizlerin yanınızdayız.

bottom of page