top of page

DIŞ TİCARET

Olivin Dış Ticaret Danışmanlık ve Pazarlama, uluslararası ticaret üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle "Doğru Zaman, Doğru Yer" prensibi doğrultusunda çalışıyoruz.
 

OLİVİN INT, kuruluşundan bu yana kalite bazlı hizmet anlayışıyla, Türkiye'den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.

 

Olİvin Dış Ticaret Danışmanlık ve Pazarlama, tüm dünya pazarlarındaki müşterilere hizmet vermektedir.

Şirketimizin ana hedefi Türkiye'de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapan firmalarla, yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini arttırmaktır. Bu amaçla şirketimiz firmaların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir hizmet anlayışını benimsemiş ve buna uygun bir yapı geliştirmiştir.

 

Alıcılar için bütünlüklü bir hizmet vermekteyiz. Bir alıcı bir ürün talep ettiğinde, portföyümüzdeki üreticilerle temasa geçip ürünün hızlıca teslimatını sağlamaktayız. Geniş bir üretici ve tedarikçi ağına sahip olduğumuzdan, çeşitli sektörlerden ürünleri hızla ve güvenilir olarak tedarik edebilmekteyiz.

 

İhracat yapmayı hedefleyen firmalar için A'dan Z'ye hizmet verebildiğimiz gibi, halihazırda ürünlerini yurt dışına pazarlayan firmalar için portföyümüzde bulunan yurt dışı müşterilerle iletişime geçme ve yeni pazarlar için araştırma hizmetleri sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Pazarlama & Satış

Ürünlerinizi ülke dışındaki pazarlarda bulunan uygun alıcılara sunmanız için destek sağlıyoruz.

Dikkatlice yapılandırılmış pazarlama hedefleriyle, doğru pazarlardaki doğru müşterilere ulaşarak satışlarınızı gerçekleştirmenizi beraber başarıyoruz.

Pazarlama Satış

Pazar Araştırması

Pazar Analizi

Müşterilerimize, dış pazarlara ürünlerini pazarlamak isteyen ya da mevcut satış hacmini arttırmak isteyen firmalar için faydalı olacak bütün önemli ve gerekli bilgileri içeren bir pazar araştırması raporu sunuyoruz.

Rapor her sektör ve bölge için hazırlanabilir.

Ürün Tedariki

Çok çeşitli sektörlerden çok geniş bir üretici yelpazesi ile işbirliği yaparak ürünlerini dünyaya pazarlıyoruz.

 

Potansiyel alıcılara her türlü ürünü hızla ve güvenle sağlıyoruz.

Ürün Tedariki
bottom of page