top of page

Park ve Bahçe Makinaları

Çim Biçme Traktörleri

Büyük m2’li çim alanlarının biçiminde kullanılan çim biçme traktörlerimiz; üstün manevra kabiliyeti ile dar alanlarda sorunsuz çalışabilen, 70 cm’den 122 cm’ye kadar kesme genişliği ile yüksek iş kapasitesine sahiptir. Hidrostatik şanzımanı sayesinde kullanımı kolay, sağlam ve ergonomik gövde yapısı ile yol ve iş konumunda ilave bir işlem yapmadan kolaylıkla kullanılmaktadır.

Çim Biçme Makinaları

Genellikle daha küçük m2’li park ve bahçelerin çimlerini biçmek amaçlı kullanılan çim biçme makinalarımız;  32 cm’den 55 cm kesme çapına kadar elektrikli ve benzin motorlu olup , şanzımanlı veya itmeli modellerimiz mevcuttur.

Motorlu Tırpanlar

Park ve bahçelerdeki ayrıca ağaçlık alanlardaki sert otların ve çalıların temizliğinde kullanılan motorlu tırpanlarımız; benzin motorlu ve elektrikli olmak üzere sırt yada yan modeli ile kullanıcısına kolaylık sağlamakta olup yakıt tasarrufu ve dayanıklılığı ile bir çok alanda kullanılmaktadır.

Toprak Burgu Makinaları

Tarım ve park bahçeler için kullanılan toprak burgularımız; traktör tahrikli ve benzin motorlu modellerimiz ile gerek ağaçlandırma faaliyetlerinde ve gerekse özel ihtiyaca yönelik toprakta açılması gereken kuyu için ideal olup çelik helezonu sayesinde sağlam ve kolay kullanımlıdır.

Çit Kesme Makinaları

Çalıların ve yıl boyu bakım isteyen ağaçların budanmasını sağlayan çit kesme makinelerimiz, profesyonel bir şekilde verimli çalışmanıza yardımcı olmak amacıyla, ihtiyacınızın olan hızlı ve düşük iş gücü sağlayan makineler, 55 cm’ye kadar olan bıçak uzunlukları ile büyük çitlerin kesilmesini kolaylaştırır. Benzin motorlu ve elektrik motorlu modellerimiz mevcuttur.

Motorlu Testereler

Elektrik ve benzin motorlu testerelerimiz; her türlü ağaç kesimi için ihtiyaç duyulan güç ve pala uzunlukları ile profesyonel kesimler yapmayı, emniyet ve güvenliği en üst seviyede sağlayan, kullanım kolaylığı ve yapısı ile kullanıcıyı yormadan uzun süre çalışma olanağı sağlamaktadır.

Yaprak Üfleme Makinalar

Park, bahçe ve ağaçlık alanlardaki dökülmüş Yaprakların temizlenmesi için kullanılan yaprak üfleme makinalarımız, elektrikli ve benzin motorlu isteğe göre toplamalı modelleri ile iş hızını arttıran kullanışlı ve pratik bir makinadır.

bottom of page