top of page

İş Makinaları

Forklift

Forklift.png

Dizel ve akülü modellerimiz ile 3000 kg’a kadar çıkan kaldırma kapasitesi ve 3 metre yükseklik asansörü ile kaydırmalı çatallar sayesinde sorunsuz ve güvenli kullanımlar sağlamaktadır. Dayanıklı gövde isteğe bağlı dolgu veya havalı tekerleri Avrupa standartlarında üretimi ile her türlü yükünüzün güvenli transferini sağlar.

Yol Süpürme Makinaları

0.75 m3’den 4 m3 kapasiteye kadar, yüksek vakum gücü ve güçlü dizel motoru ile uzun süreli ve uzun mesafeli yol temizliklerinde kullanılan profesyonel ve yüksek iş kapasiteli yol süpürme makinalarımız, Avrupa standartlarında üretilmiş olup emniyet ve güvenlik donanımları, konforlu sürücü kabini ve ergonomik yapısı ile trafikte sorunsuz bir şekilde yol almaktadır. Sağlam ve güçlü çelik şasesi, yüksek kalitede pompa ve hidrolik aksamları ile her türlü zor şartlarda uzun yıllar kullanım ömrü sunmaktadır.

Lastik Tekerlekli Platformlar

Yüksekte çalışma gereksinimi duyulan işlerin hızlı ve aksatılmadan icra edilebilmesi için gerek kamu kuruluşlarının ve gerek özel şirket, şantiye ile leasing firmalarının tercih ettiği lastik tekerlekli platformlarımız, isteğe göre araç üstü uygun yükseklik sepeti ile kendinden motorlu sepetten kumandalı istenilen yükseklik modelleri ile yüksek kalite ve emniyetleri acısından tüm testlerden başarıyla geçmiş ve sahada kendilerini kanıtlamışlardır.

bottom of page